Finał IV edycji GOLD LATO 2014

24.06.2014

Kolejna edycja wystartuje 8 września!

Wspaniała walka sportowa na siatkarskim boisku, emocje ale zawsze fair-play. Bez udziału sędziów i bez niepotrzebnych kłótni. Każdy chciał wygrać, ale każdy szanował rywala i zasady gry :). 

Finały B i D zakończyły się dokładnie taką samą kolejnością jak po eliminacjach. W finale C jedyna zmiana nastąpiła na pozycji 1 i 2. Najwięcej działo się w finale A. Faworyci: lider tabeli po eliminacjach Family team i Grochów-ka (zwycięzcy wszystkich grupowych turniejów eliminacyjnych) zostali… bez medali!!!

Po rozegranych meczach przeszliśmy do siatkarskiej restauracji/muzeum Volleybajka. Przy suto zastawionych pizzą i różnymi napojami stołach mogliśmy trochę odetchnąć.
Na początek dekoracji wręczono dwie nagrody okolicznościowe: gospodarz Volleybajki Grzegorz Szewczyk otrzymał od organizatora GOLD złoty imiennie dedykowany trunek, a jeden z uczestników rozgrywek Piotr Zawadzki z zespołu Funplay otrzymał dyplom Przyjaciela Siatkówki w Klubie METRO w podziękowaniu za sponsoring ostatnio rozgrywanego w Arenie Ursynów międzynarodowego młodzieżowego turnieju organizowanego przez Klub METRO.

Następnie przyszedł czas na wręczanie medali. W każdym finale medale wręczali ci co… przegrali :). Ta sympatyczna tradycja (rodem z Ursynowskiej Ligi Czwórek) wpływa doskonale na sportowe pozytywne relacje między uczestnikami rozgrywek. Brawo siatkarki i siatkarze! W finale A medaliści otrzymali dodatkowo certyfikaty z nagrodami finansowymi na kolejną edycję GOLD , która wystartuje 8 września.

Na zakończenie ADA z zespołu Mordeczki za swoją wspaniałą grę otrzymała nagrodę MVP edycji LATO 2014 (nagrodą była piłka ufundowana przez zespół ABC !) .

Potem przyszedł czas na kuluarowe pogaduszki, o treści których chyba się nie dowiemy (podobno awarię miał system zapisu rozmów :)
Przed północą powoli rozeszliśmy się do domów, przed nami wakacje, a pod koniec sierpnia ruszą zapisy do kolejnej edycji GOLD JESIEŃ 2014.

Gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia!!!

Fotorelacja na FACEBOOKU !

 

« Lista wiadomości