Sylwek Volley!?

12.12.2014

Czyli GOLD w wydaniu sylwestrowym!

Siatkarski turniej na pożegnanie starego roku!

Tego jeszcze nie było!

W Sylwestra 31 grudnia 2014 roku, w hali sportowej na STEGNACH możemy rozegrać turniej siatkarskich dwójek. Siatka wysokości 240 cm, boiska 4,5m x 6,15 m. Składy dwuosobowe plus ew.1 rezerwowy/a. Opłata startowa od zespołu  = 4 wejścia treningowe (system zapisów jak na treningi siatka.waw.pl). Patrz na dole ZAPISY.

W turnieju wystartuje 12 zespołów. Losowo utworzymy dwie grupy po 6 zespołów i gramy systemem każdy z każdym. 
Gramy sety do 15 bez przewag. Następnie pierwsze trzy zespoły awansują do grupy finałowej A, a te z miejsc 4-6 do grupy finałowej B (również nagrody dla zwycięskiej dwójki w finale B). Awansujemy z zaliczeniem spotkań z eliminacji!

Potem gramy jeszcze trzy sety w grupach finałowych, czyli razem w ten wieczór każdy zespół zagra 8 setów do 15!

Dla zwycięzców okolicznościowe medale i szampańskie nagrody! 
A dla wszystkich słodki poczęstunek w przerwie gier :)
Turniej rozpoczynamy rozgrzewką o godzinie 16.00,  a potem ciurkiem gramy mecz za meczem według planu gier. Turniej zakończymy najpóźniej około 19.30

Po turnieju będzie czas na przygotowanie kreacji sylwestrowych i zdążymy nawet na sylwestrowy bal  lub imprezkę u przyjaciół, albo spokojnie odetchniemy w domowych pieleszach, pełni niezapomnianych siatkarskich sylwestrowych emocji.

Zapraszamy!

Mile widziane mega kolorowe wesołe sylwestrowe stroje meczowe!!!!!

ZAPISY
Kapitan zespołu wysyła mail na adres darek@volley.pl ze zgłoszeniem i na stronie siatka.waw.pl dokonuje na swoje nazwisko rezerwacji  (4 wejścia) w terminie treningowym siatkówki w dniu 31 grudnia 2014. Termin ten ma 48 miejsca po 4 dla każdego zespołu. ZOBACZ

Liczy się kolejność zgłoszeń, czyli zapisów na turniej w podanym terminie :) 31 grudnia 2014.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

« Lista wiadomości