Opis zajęć

Informacje o treningach (miejsce, godziny) widoczne są po kliknięciu w wybrany trening w Kalendarzu Treningów.

SIATKÓWKA DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na zajęcia osoby grające w siatkówkę na poziomie amatorskim lub lepszym. Niestety nie mamy warunków do nauczania podstaw siatkówki.


Sala STEGNY,  Wtorki 20.30-22.00
Oprócz rozgrzewki ogólnej na początku zajęć oraz ćwiczeń doskonalących technikę odbić proponujemy w drugiej części treningu tzw. małe gry (dwójki, trójki, czwórki), które są doskonałym elementem szkoleniowym. Długa siatka (23 mb) pozwala na podział grupy i dopasowanie poziomu ćwiczeń oraz partnerów do gry na zbliżonym poziomie. 

INFORMACJE DODATKOWE

System rezerwacji miejsc na treningach od kliku lat sprawdza się wyśmienicie. Największą zaletą jest tzw. limit uczestników, który pozwala na prawidłową organizację każdych zajęć i daje wszystkim ćwiczącym gwarancję pełnego uczestnictwa w treningu (nikt nie siedzi na tzw.ławie). Wiele osób rezerwuje wejścia na trening z dużym wyprzedzeniem (i bardzo dobrze), ale czasami się zdarza, że ktoś jednak na zajęcia nie może się wybrać (tutaj ogromna prośba, by taką rezerwację koniecznie w systemie zwolnić - nawet 1-2 godziny przed zajęciami - dając możliwość innym zainteresowanym na uczestnictwo w treningu! Czekają na liście rezerwowej!)

I jeszcze jedna delikatna sprawa - SPÓŹNIENIA. W imieniu organizatora, trenera oraz tych co przychodzą na zajęcia punktualnie prosimy spóźnialskich jednak o PUNKTUALNOŚĆ.
Z góry dziękujemy!


Jeszcze w skrócie o zapisach ON-LINE

Uwaga przy rejestracji proszę zerknąć w swojej skrzynce do folderu Spam (tam czasami trafia nasz mail z linkiem aktywacyjnym!).
Wybierając dowolny trening z kalendarza treningów wiesz ile osób na treningu może się pojawić i ile już się zapisało. Po wykupieniu odpowiedniego karnetu możesz rezerwować miejsce na wybranych treningach. System rezerwacji on-line jest wyłączany na 30 minut przed rozpoczęciem treningu. 

W skrócie:
- wykupujesz dowolny karnet z limitem wejść (im więcej wejść na karnecie tym cena jednego treningu jest niższa!)
- posiadając aktywny karnet możesz rezerwować miejsce na wybranych zajęciach (o ile są tam wolne miejsca)
- możesz także zapisać się na listę rezerwową
- możesz zawsze odwołać swoją rezerwację, którą zajmie kolejna osoba (patrz Regulamin)
- wykupione karnety są aktywne przez 60 dni od daty zakupu i nie podlegają przedłużeniu

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także bez zapisów na dowolny trening gdzie można obejrzeć jak i co robimy!

Zapraszamy też na naszą stronę w portalu Facebook!